Chaty a chalupy TipPobyt Vyhledat chaty a chalupy

Podrobné hledání objektů dle kritérií

  • Počet objektů v databázi: 459

Vyhledávání:

Zadejte termín Vašeho pobytu od - do a počet osob (případně i další kritéria jako pobyt s domácím zvířetem apod.) a systém Vám vyfiltruje pouze aktuálně volné objekty odpovídající kapacitou pro Váš pobyt, ze kterých si můžete pohodlně vybrat a v prezentaci daného objektu pobyt rovnou OBJEDNAT.

Základní informace:

  • V hlavní sezóně LÉTO jsou pobyty minimálně týdenní (obvykle sobota - sobota).
  • V hlavní sezóně ZIMA jsou pobyty týdenní, u některých objektů jsou možné kratší než týdenní pobyty (min.však s platbou za 4 noci) - viz info Využití objektu v každém prezentovaném objektu.
  • V mimosezóně jsou také možné kratší než týdenní pobyty (obvykle víkendové s cenou za víkend pátek - neděle nebo minimálně s platbou za 3 noci).
  • Termíny hlavních sezón  jsou uvedeny v prezenatci každého objektu v části Obsazenost.  Veškeré ostatní termíny jsou MIMOSEZÓNA.
  • Veškeré potřebné a podrobné informace naleznete v Obchodních podmínkách CA TIPPOBYT na www.pronajem-chaty-chalupy.cz , dle kterých se pobyty řídí !
  • V případě potřeby nás kontaktujte - viz Kontakty na titulní www straně, rádi Vám se vším potřebným poradíme a pomůžeme. Dle Vašich požadavků Vám rádi vyhledáme a zašleme tipy na objekty pro Váš pobyt.

 

Česká republika

Slovensko

Chaty a chalupy

Pro ubytovatele

Naše TIPy

x

Máte dotaz?

Napište nám, volejte...

 
 
 
 

Doporučujeme: CS-CHALUPY, CS-UBYTOVÁNÍ, Rozcestník TIPPOBYT, Reality TIPPOBYT, Pronájem chaty a chalupy, Chaty a chalupy s bazénem, Silvestr chaty chalupy, Cottages and cabins for rent, Domki letniskowe wynajem, Ubytovanie chaty a chalupy, Rental cottages - CS Chalets and cottages, Prenájom chaty a chalupy - CS Chaty a chalupy, Wynajem domki - CS Domy wypoczynkowe, Accommodation in apartments CS-UBYTOVANI.cz, Ubytovanie v apartmánoch a penziónoch CS-UBYTOVANI.cz, Mieszkania apartamenty CS-UBYTOVANI.cz, Pronájem chaty a chalupy s bazénem CS-CHALUPY, Rent cottages and cottages with swimming pool CS-CHALUPY, Prenájom chaty a chalupy s bazénom CS-CHALUPY, Wynajem domów z basenem, Ubytování - Apartmány a penziony s bazénem, Accommodation - Apartments with a swimming pool, Ubytovanie - Apartmány a penzióny s bazénom, Noclegi - apartamenty i pensjonaty z basenem, Pronájem chaty a chalupy na SILVESTR, Rental of cottages on New Year's Eve, Prenájom chaty a chalupy na SILVESTER, Wynajem domków Sylwester, Ubytování na SILVESTR - apartmány a penziony, New Year's Eve Accommodation - Apartments and guesthouses, Ubytovanie na SILVESTER - apartmány, penzióny, Noclegi Sylwester - apartamenty i pensjonaty, Itálie Bibione, Jánské Lázně, Špindlerův Mlýn , Harrachov, Kuchyně, Hotel Špindlerův Mlýn, EWITA